ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
МВР с позиция за случая "Петрохан", ето какъв призив отправи
ПИК TV! Евродепутатът Андрей Новаков със супер инициатива - как успя да обедини почти целия европарламент в подкрепа на правата на пътуващите с авиокомпании (ОБНОВЕНА)
Атанас Зафиров: Гарантирането на продоволствената сигурност е основен приоритет на БСП в управлението (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повече от 30 души са починали от холера в лагер за бежанци в Танзания, където са настанени хиляди хора, бягащи от Бурунди, съобщава Reuters, позовавайки се на информация от медицинския персонал на лагера.
„Броят на бежанците от Бурунди, които са починали от холера, към момента достигна 33 човека“, разказва източникът. Епидемията от заболяването беше потвърдена още в понеделник от здравното министерство на Танзания.
Ведомството обеща в лагера да бъде изпратена група от специалисти, които да подпомогнат за преодоляването на епидемията, пише агенция "Фокус".
препоръчано
свързани новини
Холера може да избухне в Непал
3120
на 10.05.2015
Мария Корина Мачадо: Нови избори във Венецуела са възможни до десет месеца
1775
преди 11 минути
Земята под комшиите се разлюля, 4,9 по Рихтер раздрусаха Турция
4262
преди 24 минути
Тръмп: Необходимо е ново ядрено споразумение
6078
преди 3 часа
Зам.-шефът на ГРУ е простреляният в Москва генерал
25443
преди 5 часа


