ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
300 кг контрабанден тютюн иззели и служители на плевенското Първо РУ. На 28 март, в 21.52 часа, полицаите забелязали трима мъже да товарят съмнителни чували в микробус „Ситроен Джъмпер“ в центъра на село Буковлък.
препоръчано
При предприетата проверка в автомобила са открити 15 чувала, всеки от които с по 20 кг насипен тютюн. Установена е самоличността на мъжете - 52-годишен мъж от село Муселиево и двама местни жители - на 28 и 24 години. Микробусът е транспортиран до районното управление.
За случая е уведомена прокуратурата, образувано е досъдебно производство за престъпление за чл. 234 от НК. Работата на разследващите полицаи продължава.
Спипаха мотоциклетист с над 3 промила алкохол в Дупница
8968
преди 14 часа
Група момчета взе парите на 20-годишен младеж в Стара Загора и избяга
13235
преди 15 часа
Хванаха служител на МВР яко почерпен зад волана
14462
преди 15 часа
Семейна кавга между баща и син в Павликени приключи със стол в главата
9433
преди 15 часа


