BG EN

300 килограма нелегален тютюн е иззет при операция на "Икономическа полиция" (СНИМКИ)

ФОТОГАЛЕРИЯ

300 килограма нелегален тютюн е иззет при операция на "Икономическа полиция" (СНИМКИ)

7392
на 08.10.2022
300 килограма нелегален тютюн е иззет при операция на Икономическа полиция (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В участъка между варненските села Стефан Караджа и отбивката за Червенци при акция срещу конвенционалната престъпност и противодействие на престъпленията против данъчната система съвместно със служители на сектор “Специализирани полицейски сили“ е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 59-годишен жител на Добрич, известен на МВР, съобщават от РДВР - Варна.

препоръчано

В хода на проведените процесуално-следствени действия в колата са намерени 30 броя полиетиленови чували, съдържащи нарязан тютюн без акцизен бандерол. Общото количество на иззетия тютюн е 300 килограма, за около 60 000 лв.

Задържан е водачът на автомобила в Първо РУ за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 234, ал. 1 от НК и е уведомена прокуратурата.

свързани новини

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК