ГОРЕЩО
ПИК TV! Започнаха консултациите при Йотова за новия състав на ЦИК (НА ЖИВО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Към момента 31 български граждани са заявили желание за евакуация от Судан.
препоръчано
Това съобщи на извънреден брифинг в Министерството на външните работи заместник-министърът на външните работи и говорител на ведомството Костадин Коджабашев.
Припомняме, че саудитското външно министерство съобщи, че сред 12-те граждани от други страни, които Саудитска Арабия е евакуирала заедно с 91 свои сънародници, има и българи.
Всички те безопасно са пристигнали в Джеда в събота.
ПИК TV! Започнаха консултациите при Йотова за новия състав на ЦИК (НА ЖИВО)
5093
преди 19 минути
СГС разглежда искането за регистрация на „Прогресивна България“
6374
преди 2 часа


