BG EN

31 живота взе буря в Шри Ланка

ХИТ СВЯТ

31 живота взе буря в Шри Ланка

7345
на 10.06.2013
31 живота взе буря в Шри Ланка

Разследват метеорологичната служба за адекватността на прогнозите й за местните рибари

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Силна буря, минала в петък и събота през Шри Ланка, взе живота на 31 души, съобщи руската служба на BBC („Би Би Си“).

препоръчано

Около 30 души са ранени, още най-малко 30 са в неизвестност. Почти всички загинали са рибари, живеещи на юг от столицата Коломбо.

Същевременно е започнало безпрецедентно разследване срещу метеорологичната служба на Шри Ланка, което трябва да установи доколко ефективно тя е информирала рибарите за опасността от излизане в морето в тези дни.

Новината идва, след като тази година Шри Ланка вече преживя циклона Махасен, при който загинаха 18 души, а сериозни разрушения белязаха три района на страната.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК