ГОРЕЩО
ПРОКОПИ, ТЪП СИ КАТО КРИВ КЮНЕЦ: Изявленията на сламения министър на МВР-то на ПП-то и главсека в НС предизвикаха пълен потрес
ДА СИ ЗНАЕТЕ! "Промяната" - измамници, маскирани зад власт, схеми ала "Петрохан", мутри и гешефтари...
ВЪПРОС КЪМ психожълтите НПО съдебни реформисти: Да не би да имате тайна фабрика за Цицели и Янкули?
Николай Николов пред ПИК TV: Мълчанието за „Петрохан“ и незаконния Гюров хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
Цяло село, начело с Борисов, се подиграва на Кокорчо за метрото в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
33-метров кръст ще се издига в местността "Зайова поляна" до Благоевград. Символът на вярата трябва да стане готов до празника на града - 24 май. Височината му символизира Христовата възраст. Кръстът ще бъде поставен на 380-тонна основа. По краищата му ще има стотици осветителни тела.
препоръчано
Свещеници от благоевградския храм „Въведение богородично” отслужиха водосвет на мястото, на което ще бъде християнският символ на вярата. Тримата духовници отправиха молитва за здраве и за бързото и безпроблемното му построяване.


