ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водач с фалшива шофьорска книжка е задържан в Кърджали. 33-годишният Б.Ш. бил спрян за проверка тази нощ около 2 часа на ул. ”Републиканска” в областния център. На полицаите той представилсвидетелство за правоуправление на МПС, издадено в Кралство Белгия през 2002 година.
препоръчано
След направената проверка се оказало, че шофьорската книжка не е истинска. Образувано е незабавно производство за използване на неистински официален документ. Мъжът е задържан в полицейското управление за срок до 24 часа. Работата по изясняване на случая продължава разследващ полицай, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР в Кърджали.
свързани новини
Заловиха мъж с фалшива шофьорска книжка
10413
на 29.01.2016
Задържаха младеж, напръскал с лютив спрей шофьор след разминаване на тясна улица
10369
преди 12 часа
Удар на полицията, иззе 56 500 електронни цигари и тютюн без бандерол
10037
преди 18 часа


