ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
34 катастрофи са регистрирани на територията на Варна от началото на деня до този час. Това съобщиха пред „Фокус” от „Пътна полиция”.
От там допълниха, че произшествията са само с материални щети и няма пострадали пътници. Няма информация за сериозни проблеми в транспортната система на града.
В областта движението се осъществява нормално и няма данни за тежки пътни транспортни произшествия. Автобусите на градския транспорт се движат по разписание. Пътните настилки са сухи, към момента няма валежи.
Продължават ремонтните дейности по част от булевардите „Трети март” и „Осми Приморски полк”. Продължава да бъде затворено за движение източното платно по бул. „Ян Хунияди“ в участъка от бул. „Сливница“ до бул. „Трети март“.


