ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
35 затворници във Венецуела са починали от свръхдоза наркотици, съобщава news.bg, позовавайки се на AП.
На 24 ноември затворниците протестираха за по-добри условия в затворите. Една група от тях успя да влязат в болницата на затвора, откъдето те взеха различни медикаменти, включително и тези, използвани за лечение на диабет, епилепсия и високо кръвно налягане.
Според властите, в момента 35 затворници са починали от свръхдоза, 20 са в кома и още 100 са се лекуват.
Полицията арестува директора на затвора Хулио Сесар Перес. Очаква се той да бъде обвинен във връзка със смъртта на затворници.
Президентът на Венецуела Николас Мадуро, все още не е коментирала инцидента.
препоръчано
Условна присъда от Скопие за македонски българин
9273
преди 8 часа
ООН преброи рекорден брой цивилни жертви в Украйна
10452
преди 9 часа


