ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тридесет и шест египетски войници и цивилни, както и 38 екстремисти от групировката „Ислямска държава“ са били убити при атаките и сблъсъците на Синайския полуостров в сряда, предаде AFP, позовавайки се на силите за сигурност и медици.
По официална информация повечето убити от екстремистите са войници.
Екстремистите атакуваха пропускателни пунктове и влязоха в престрелки с армията и полицията в град в северната част на Синай, пише агенция "Фокус".
препоръчано
свързани новини
„Ислямска държава“ пое отговорността за атаките на полуостров Синай
3964
на 01.07.2015
Русия временно спря работата на няколко летища в Северен Кавказ
5073
преди 47 минути
21-годишен украинец жестоко убит във Виена от свои заради криптопортфейл
7412
преди 47 минути
Доналд Тръмп: Европа върви в лоша посока и трябва да внимава
16423
преди 2 часа


