BG EN

38-годишен падна от антена на мобилен оператор в Бургас и загина на място

Инциденти

38-годишен падна от антена на мобилен оператор в Бургас и загина на място

34584
на 14.04.2025
38-годишен падна от антена на мобилен оператор в Бургас и загина на място
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

38-годишен работник по поддръжката е загинал след падане от антена на мобилен оператор в Бургас.
 
Инцидентът се е случил днес на обяд, потвърди Павлин Васков от Инспекцията по труда пред БНР.

препоръчано

Антената се намира между бургаските квартали "Рудник" и "Черно море". Мъжът е паднал от 20 метра височина.

Той е имал трудов договор. На място има екип на Инспекцията по труда, който ще установи дали са спазени условията за безопасна работа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК