BG EN

3,9 по Рихтер разлюля гръцкия остров Крит

ГОРЕЩО
Балкани

3,9 по Рихтер разлюля гръцкия остров Крит

6194
на 20.04.2025
3,9 по Рихтер разлюля гръцкия остров Крит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение със сила 3,9 по Рихтер разлюля гръцкия остров Крит. То е було регистрирано в 9:22 часа тази сутрин, сочат данните на Европейския сеизмологичен център.

препоръчано

Дълбочината му е била 22 км.

Епицентърът на труса е бил на 130 км от основния град на острова Ираклион и на 56 км от Ситиа.

Няма данни за нанесени щети.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Един от най-успешните кметове Димитър Николов даде безценен съвет - ето какво трябва да направи Васил Терзиев, за да се справи със стачката в транспорта (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Един от най-успешните кметове Димитър Николов даде безценен съвет - ето какво трябва да направи Васил Терзиев, за да се справи със стачката в транспорта (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК