ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Темида
4 месеца лишаване от свобода за 45-годишен след шофиране в нетрезво състояние
3364
на 01.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лишаване от свобода за четири месеца условно и седем месеца без книжка е наказанието за шофиране след употреба на алкохол на мъж на 45 години, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на полицията във Велико Търново.
препоръчано
На 18-ти декември миналата година в Районното управление на полицията в град Елена е образувано бързо производство за извършено престъпление срещу мъж с инициали И. Д. от село Палици.
На 29-ти декември 2015-та година Районният съд в Елена е одобрил споразумение между прокуратурата и подсъдимия, като изпълнението на наказанието лишаване от е отложено за срок от три години.
Изправят пред Темида мъж, ударил шофьорка
8859
на 19.12.2015


