BG EN

40 000 лв. глоба за „Пирогов” и бившия й шеф

ТОП НОВИНАТА

40 000 лв. глоба за „Пирогов” и бившия й шеф

4369
на 04.12.2012
40 000 лв. глоба за „Пирогов” и бившия й шеф
Наказателни постановления по актове за близо 40 бона ще бъдат връчени на „Пирогов” и бившия шеф на лечебното заведение проф. Димитър Раденовски. След проверка, ревизия за пет години назад и подробен доклад Агенцията за държавна финансова инспекция (АДФИ) състави общо 7 акта за допуснати сериозни нарушения. Пет от тях лично на проф. Раденовски, а два – на болницата, пише „Телеграф” по повод информацията какви са наказателните постановления по тях. За двата акта на „Пирогов” лечебното заведение ще трябва да заплати общо 30 000 лв., а старото ръководство на болницата – 9500 лв.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК