BG EN

4000 винетки за паркиране в София изтичат

Животът днес

4000 винетки за паркиране в София изтичат

6695
на 28.09.2017
4000 винетки за паркиране в София изтичат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

4000 винетки за паркиране в платените зони в София изтичат. Столичани имат няколко дни до началото на октомври. Тогава е крайният срок за подновяване на стикерите, с които си плащат синя и зелена зона в града. Това съобщи директорът на Центъра за градска мобилност Христиан Петров.

препоръчано

По думите му около 3000 са подновените винетки до момента, като още 1000 души се очаква да получат новия стикер. Шефът на ЦГМ заяви, че пунктовете за подновяване ще работят и през уикенда. „Издаването на винетен стикер е по-скоро удобство за хората, които живеят в този район. Но има хора, които злоупотребяват с това нещо“, коментира Христиан Петров. Основните данни, необходими за издаването на винетка, е постоянен адрес, който е посочен на личната карта. 150 лв. е цената на винетния стикер за една година.

„Документите могат да се подадат и онлайн. Процедурата е улеснена“, коментира още директорът на ЦГМ пред БНТ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК