ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
45 души са ранени при сблъсъка на пътнически и товарен влак на гара Манхайм във федерална провинция Баден-Вюртенберг.
препоръчано
Представител на пожарните служби съобщи, че 18 ранени са били откарани в болница. Състоянието на петима от тях е критично.
По-рано компанията "Дойче Бан" съобщи за 35 ранени. Инцидентът е станал късно снощи. В резултат на сблъсъка между влака-стрела Eurocity и товарния влак са се преобърнала 5 вагона, в които са пътували около 110 души. Скоростният влак, в който е имало около 250 пътници, е пътувал от Грац, Австрия към немския град Саарбрюкен, намиращ се в близост до френската граница. Гара Манхайм все още е затворена.


