BG EN

45-годишна се заби в стълб с колата си, в болница е

Инциденти

45-годишна се заби в стълб с колата си, в болница е

3666
на 31.08.2015
45-годишна се заби в стълб с колата си, в болница е
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 30 август 2015 година около 19:00 часа в град Плевен на булевард "Европа", водачът на "Мерцедес 200 Д", 45-годишна плевенчанка извършва маневра ляв завой и губи контрол над автомобила. Излиза в дясно от пътното платно и се удря челно в метален стълб, пише "Дарик".

препоръчано

От пресцентъра на полицията в Плевен информираха, че 45-годишната шофьорка е транспортирана в УМБАЛ "Д-р Георги Странски" - Плевен, където е установено, че има полифрактура на ляво и дясно бедро, външни фрактури на лява и дясна подбедрица и разкъсан черен дроб.

Настанена е за лечение в Реанимация.

Оглед на местопроизшествието е извършен от екип на Първо РУМВР - Плевен.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК