ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
456 млн. лв. са спестили българите през април. Това показват последните данни на Българската народна банка.
препоръчано
Така сумата по влоговете на населението вече достига 40,740 млрд. лв. В нея освен депозитите влизат и платените лихви по тях.
Влоговете на домакинствата прехвърлиха психологическата граница от 40 млрд. лв. в края на март. Тогава парите по сметките на гражданите бяха в размер на 40,280 млрд. лв.
Ще бъдат ли ефективни мерките за овладяване на цените
9407
преди 10 часа
Българската икономика нарасна с 3,1% през първото тримесечие на 2026 г.
9170
на 05.06.2026


