ГОРЕЩО
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
48-годишен мъж е починал при пътен инцидент на главния път София-Варна, в района на Антоново. От полицията съобщиха, че правоспособният водач е управлявал лек автомобил „Шевролет", като се движел с несъобразена с пътните условия скорост - настилката е била мокра, а видимостта намалена.
препоръчано
На ляв завой шофьорът е изгубил контрол над управлението, автомобилът е излязъл извън пътното платно и се блъснал в дърво.
В резултат на пътния инцидент водачът е починал в линейка на път за болницата, а возещата се на предната седалка 22-годишна жена от Варна е настанена в болницата в Търговище с тежка черепно-мозъчна травма. Има опасност за живота й.
По случая е образувано досъдебно производство.
Мъж е тежко ранен при катастрофа с две коли в Козлодуй
12186
преди 16 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Мъртъв е падналият под Вихрен планинар
58047
преди 17 часа
Тече акция по спасяването на хлътнал в пропаст под Вихрен планинар
11610
преди 18 часа
Шофьор с положителна проба за наркотик блъсна мъж на пешеходна пътека
13806
на 19.12.2025


