ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
812 485 са вече случаите на заразени с коронавирус в Русия, съобщават световните агенции, цитирани от „Трафикнюз”.
препоръчано
Само в рамките на последните 24 часа са регистрирани 5 765 нови случая. Въпреки впечатляващите цифри, обаче се оказва, че ежедневният ръст в страната е най-нисък от 23 април насам.
Междувременно вече общо 13 269 руснаци са починали от COVID-19 от началото на епидемията в страната, след като през последните 24 часа са починали още 77 души.
свързани новини
Близо 6000 новозаразени с COVID-19 в Русия
7007
на 25.07.2020
Русия се похвали с успешно тестване върху хора на ваксина срещу COVID-19
15440
на 20.07.2020
От началото на епидемията в Русия са направени тестове за наличие на коронавирус на 26,9 млн. души, докато 600 250 души успешно са се възстановили от вируса досега.
Генерал Владимир Алексеев е дошъл в съзнание след опита за убийство
9829
преди 7 часа
Принц Уилям заряза ябълки
9486
преди 9 часа
Готвят протести по време на Мюнхенска конференция по сигурността
10714
преди 14 часа
Норвежката престолонаследница се извини на краля за връзките си с Джефри Епстийн
13456
преди 15 часа


