ГОРЕЩО
АПЕЛ ДО ЕВРОПЕЙСКАТА И БЪЛГАРСКА ПРОКУРАТУРА! Николай Бареков е престъпник, източил над 2 млн. евро от европейския бюджет! (ДОКАЗАТЕЛСТВА)
САМАТА ИСТИНА! Стефан Димитров: Дара е по-добра от Лайза Минели!
Германският "Билд“ ни слави покрай Дара: Ето ги 20-ТЕ ПОВОДА ЗА ГОРДОСТ!
ЛЕТЯЩ СТАРТ: Радев направи толкова смени във властовия караул за 5 дни, колкото други не успяха за 5 години
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо 50 млн. евро плават към България с круизните кораби, които ще акостират у нас това лято. Толкова се очаква да изхарчат пасажерите им по родното Черноморие.
препоръчано
Всеки ден от лайнерите оставя средно между 200 и 400 хил. евро на брега, изчисляват туристическите фирми.
Очаква се тази година на бургаското и варненското пристанище да хвърлят котва над 120 пасажерски кораба, което е двойно повече в сравнение с предходните години. Кризата в Украйна пренасочи много от круизите към българския бряг.


