ГОРЕЩО
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 500 кандидат-студенти подадоха документите си в НАТФИЗ. Броят им се запази близо до статистиката от предходната година.
Завишение показва интересът към възможностите за образование във факултет „Екранни изкуства“. По традиция най-оспорвано ще бъде съревнованието за местата в актьорските класове.
25 изпитни комисии с близо 70 преподаватели и 30 изпитни пространства (сцени, ателиета, студиа и т.н.) в трите сгради на академията очакват да видят и оценят представянето на кандидат-студентите.
Те ще разполагат с десет дни, от 1 до 10 септември, за да покажат най-доброто от себе си. Новоприетите ще бъдат 220.
препоръчано
свързани новини
Започва кандидатстудентската кампания в НАТФИЗ
13241
на 23.08.2019
Стотици аплодираха Недялко Йорданов и "Сребърна любов" в НАТФИЗ (ГАЛЕРИЯ)
47253
на 16.02.2019
БРАВО! Приеха в НАТФИЗ щерката на Тони Димитрова
37752
на 13.09.2018


