ГОРЕЩО
ЗЛЕ СКАЛЪПЕНА ИСТОРИЯ: Сорос си поръча швейцарски пасквил срещу Пеевски
СПАСЕНИЕ ПО СЪСЕДСКИ! Кабинетът "Желязков" предложи спешни доставки на мазут в Северна Македония, която е в извънредно положение
ХИТОВЕТЕ НА ПИК! "СенсейГЕЙТ" - ТОВА ВИДЕО закопа Кирил Петков
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 5000 човека вече са на митинга пред Министерски съвет, предаде репортер на ПИК от мястото на събитието. Те участват в 14-я пореден ден на протест срещу правителството на Пламен Орешарски.
препоръчано
Хората обичайно скандират „оставка“, „червени боклуци“, „долу БСП“ и т.н. Има засилено полицейско присъствие. По информация на органите на реда, може да се очакват провокатори. Не се знае и дали Волен Сидеров няма да тръгне с гавазите си по улиците срещу хората.
Има и стабилно медийно присъствие, въпреки атаките от страна на Сидеров и председателя на парламента.
.jpg)


