ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
511 бебета са се родили в областта през месец май, показва справка в Информационната система на ражданията на Министерство на здравеопазването.
препоръчано
За същият период на миналата 2017 година в областта са регистрирани 561 новородени, което е с 50 повече, информира "Фокус". От началото на годината в Пловдивска област са проплакали общо 2564 бебета, а в първите девет дни на юни – 118.
Към днешна дата областта остава на второ място по раждаемост в страната. На първо място е столицата София с 4674 новородени от началото на годината, на трето място е Варна с 1597 бебета, на четвърто – Сливен с 1188 новородени, а на пето Старозагорска област с 1101 бебета.
свързани новини
ТОПИМ СЕ! Регистрираха най-ниската раждаемост от Освобождението
10109
на 29.01.2018
Варна е на трето място по раждаемост в България
8280
на 03.01.2016
Пловдив на второ място по раждаемост за 2015-та година
8002
на 02.01.2016


