ГОРЕЩО
АПЕЛ ДО ЕВРОПЕЙСКАТА И БЪЛГАРСКА ПРОКУРАТУРА! Николай Бареков е престъпник, източил над 2 млн. евро от европейския бюджет! (ДОКАЗАТЕЛСТВА)
САМАТА ИСТИНА! Стефан Димитров: Дара е по-добра от Лайза Минели!
Германският "Билд“ ни слави покрай Дара: Ето ги 20-ТЕ ПОВОДА ЗА ГОРДОСТ!
ЛЕТЯЩ СТАРТ: Радев направи толкова смени във властовия караул за 5 дни, колкото други не успяха за 5 години
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
52 са вече жертвите на срутването в магазина от веригата Максима в Рига, предаде БТА, цитирайки ИТАР-ТАСС. Остава да се проверят още 300 квадратни метра за затрупани хора.
препоръчано
Има съмнения, че под отломките има още петима души. В трагедията, която е най-голямата в Латвия от 1991 г. досега, бяха ранени и 40 души, от които 33 са в болница. Сред ранените има и 13 пожарникари. В страната до 25 е обявен национален траур и пред магазините от веригата Максима хората оставят цветя в памет на жертвите.
Мерц пред Радев: Европа е готова да седне на масата на преговори с Русия
13184
преди 4 часа
Киър Стармър: Времето ми не е изтекло
6286
преди 4 часа
Мъж загина след ухапване от акула край бреговете на Западна Австралия
7214
преди 5 часа


