BG EN

54 000 полицаи ще охраняват Истанбул и Анкара по време на парламентарните избори

СВЕТЪТ ДНЕС

54 000 полицаи ще охраняват Истанбул и Анкара по време на парламентарните избори

3343
на 27.05.2015
54 000 полицаи ще охраняват Истанбул и Анкара по време на парламентарните избори
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 40 000 полицаи ще следят за реда в Истанбул и около 14 000 в Анкара по време на парламентарните избори в Турция на 7 юни, предаде Anadolu Ajansı , позовавайки се на източник от полицията. 

препоръчано

Мерките за сигурност ще бъдат повишен до най-високата степен, за да се изключи възможността за ексцесии по време на гласуването. Усилени полицейски екипи ще патрулират в районите, където са избирателните секции.

При нужда ще бъдат използвани хеликоптери и бронетехника. Продажбата на алкохол ще бъде забранена до приключването на изборния ден. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (НА ЖИВО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК