ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА НОВИНА от Будапеща: Сорос и Зеленски готвят преврат след победата на Орбан
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Тази вечер "Правосъдие за всеки", "Боец", ПП-ДБ, Джензитата организират поне 100-хиляден протест пред МС за оставката на нелегитимния Гюров под наслов: Кой разпореди това безобразие?
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 5,5 по Рихтер бе регистрирано в провинция Юннан в югозападната част на Китай, съобщи агенция "Фокус", позовавайки се на Xinhua.
Земетресението е регистрирано в 18,24 часа местно време (12,24 часа българско време) в района на Канюан. Епицентърът на труса е бил на дълбочина от 11 км.
Засега няма данни за жертви и разрушения.
препоръчано
4.3 по Рихтер разлюля Сараево
48227
на 28.02.2015
6,9 по Рихтер разтресе Индонезия
5726
на 27.02.2015


