ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
55-годишен мъж е задържан за шофиране с 3,46 промила алкохол в Козлодуй. Това съобщиха от ОДМВР-Враца.
препоръчано
На 30 декември 2018г., около 18.08 часа, в Козлодуй е спрян за проверка лек автомобил „Тойота“, управляван от 55-годишен жител на града.
Пробата за алкохол е положителна - 3,46 промила. Водачът е задържан в РУ Козлодуй. Образувано е бързо полицейско производство.
Мощна буря с градушка помете Монтана
15736
преди 3 часа
Пожар пламна в депо за гуми във Варна
9079
преди 6 часа
Втори ден издирват 75-годишен мъж в района на село Фотиново
10064
преди 10 часа
Варненски рибари извадиха 10 тона отпадъци от Черно море
11430
преди 12 часа


