BG EN

57-годишен е наръган в пиянска свада

Крими

57-годишен е наръган в пиянска свада

12052
на 16.08.2016
57-годишен е наръган в пиянска свада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

57-годишен мъж наръга с нож свой 38-годишен гост след пиянска свада, съобщи Дарик, като се позова на полицията. Инцидентът е станал снощи в апартамент на ул. “Георги Икономов” в Пловдив.

препоръчано

Пристигналите на адреса служители на Първо районно управление установили, че по време на свадата по-възрастният пробол с нож по-младия в областта на врата.

Пострадалият е транспортиран в болница за оказване на спешна медицинска помощ. Според лекарите състоянието му е стабилно.

Нападателят, който е с криминални прояви, е задържан за 24 часа. Уведомена е Окръжна прокуратура – Пловдив и по случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК