ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек загина, а четирима са сериозно ранени след трус от 5,7 по Рихтер, който разлюля Индия. Има и стотици разрушени сгради, съобщиха от Центъра за борба с последствията от стихийните бедствия в щата Трипур.
Епицентърът на труса е в окръг Дхалай на дълбочина 28 километра. След труса доста хора панически са тръгнали да напускат домовете си.
Превод: ПИК
препоръчано
След Балканите и Япония се разтресе - 6,3 по Рихтер
4759
на 28.12.2016
Трус от 5,1 по Рихтер разлюля Чили
8830
на 03.01.2017
Силен трус в Тихия океан - 6 по Рихтер
7474
на 21.12.2016


