BG EN

58-годишен бере душа в болница, след като падна с автомобила си в река

Инциденти

58-годишен бере душа в болница, след като падна с автомобила си в река

8724
на 29.07.2019
58-годишен бере душа в болница, след като падна с автомобила си в река
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

58-годишен мъж е с опасност за живота, след катое загубил контрол над автомобила си и е паднал в река, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян.

препоръчано

Инцидентът е станал на 27 юли около 14.05 ч. на път III-865 (Черна-Ардино-Кърджали) при км 2+600. Лек автомобил със смолянска регистрация, управляван от 58-годишен мъж от с. Мъглища, община Мадан, при излизане от ляв завой, в опит да избегне появили се на пътя две сърни, губи контрол над автомобила, излиза от платното за движение, преобръща се по стръмен скат от около 80 метра и пада в реката.

В резултат на произшествието водачът е получил множество наранявания - счупване на лява ключица, десен лакът,първи лумбален прешлен, 11-ти гръден прешлен, контузия на бял и черен дроб. Пострадалият е настанен е за лечение и наблюдение в реанимацията в МБАЛ-Смолян с опасност за живота. Използван е обезопасителен колан.

свързани новини

Произшествието е посетено от екипи на „Пътна полиция“, екип на РСПБЗН-Мадан и дежурна оперативна група при Районно управление на МВР-Мадан. По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК