BG EN

59-годишен мъж от катастрофата край Дрангово е в критично състояние

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

59-годишен мъж от катастрофата край Дрангово е в критично състояние

15052
на 26.10.2016
59-годишен мъж от катастрофата край Дрангово е в критично състояние
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

59-годишният петричанин Ангел Цветков, пострадал в катастрофата край петричкото село Дрангово е транспортиран вчера в "Пирогов в изключително тежко състояние. Той е поставен на командно дишане, има гръдна травма и счупен таз. Състоянието му е критично.

препоръчано

Ангел пострада в катастрофата край Дрангово, станала миналата сряда, когато 26-годишната Елена Тасева, предприемайки маневра неправилно изпреварване, се удари челно в колата, шофирана от Цветков. След 7 дни кома в ИСУЛ, Елена издъхна от травмите си тази сутрин, а в "Пирогов" лекарите се борят за живота на Ангел Цветков.

Тежката катастрофа стана на прав участък от пътя, където в края на септември загуби живота си и млад гръцки гражданин. В този участък от пътя се кара много бързо и затова е много опасно, коментират полицаи. Междувременно вчера в Петрич се появи версия, че колата на Елена се повредила, затова тя не могла да я овладее и станала катастрофата.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК