ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Добра новина за България - ЕК даде зелена светлина по четвъртото плащане по ПВУ (ВИДЕО)
Радев взе правилното решение: Ако днес санкционираме руския патриарх заради политическите му възгледи, утре ще санкционираме всеки свещеник, който откаже да венчае двама мъже в черквата си
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийски градски съд се произнесе по обвинението на Адриан Антонов за причиняване на смърт по непредпазливост на Ани и Явор, загинали на бул. “Сливница” в София.
препоръчано
Съдът наложи на Адриан Антонов наказание от 9 години „лишаване от свобода“, като го намали с 1/3, тъй като делото беше гледано по съкратената процедура. Така на подсъдимият беше наложено наказание от 6 години „лишаване от свобода“ при общ режим на изпълнението му.
На подсъдимия беше отнето правото му да управлява МПС за срок от 9 години.
Присъдата не е окончателна и подлежи на жалба и протест в 15-дневен срок пред Апелативен съд – София.
Заловиха 19-годишен шофьор без книжка и с положителна проба за алкохол
2332
преди 24 минути
Шофьор потроши електрическо табло в центъра на Хасково и избяга
6300
преди 1 часа
Хванаха мъж от Омуртаг да шофира с 2,87 промила алкохол
4684
преди 1 часа
Софийска автокъща завлече десетки клиенти с близо 200 000 евро
12709
преди 2 часа


