BG EN

6-годишно дете падна в отворена шахта в Пловдив

ГОРЕЩО
Инциденти

6-годишно дете падна в отворена шахта в Пловдив

14674
на 12.02.2024
6-годишно дете падна в отворена шахта в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дете пропадна в отворена шахта в Пловдив. Инцидентът е станал на бул. "Освобождение" срещу кметството на район Тракия, предаде БНР. 

препоръчано

6-годишното момче не е пострадало, но е силно уплашено.  

Снимки от инцидента са публикувани от Красимир Каракашев, популярен като основател на доброволческото формирование „Мейдей“ и носител на почетното звание „Доброволец на годината“ за 2021 г.

Детето е измъкнато от шахтата от шофьор, който е станал свидетел на случилото се.

На мястото са пристигнали екипи на пожарната, полицията, Бърза помощ и заместник-кметът на район „Тракия“ Иво Христев.
 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Хороскопът на Алена за мрачния 14 май - Близнаците подвластни на емоциите, Раците да бъдат търпеливи САМО В ПИК: Хороскопът на Алена за мрачния 14 май - Близнаците подвластни на емоциите, Раците да бъдат търпеливи
ПИК TV x
ПИК TV! Ген. Атанасов: На Радев му остава малко време в политиката! Въпросът е кой му натисна копчето (ВИДЕО) ПИК TV! Ген. Атанасов: На Радев му остава малко време в политиката! Въпросът е кой му натисна копчето (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК