6-звездни "граждани"! Ман Сити громи в Премиър лийг

27375
на 17.09.2017
6-звездни граждани! Ман Сити громи в Премиър лийг

Манчестър Сити е новият лидер в Премиър лийг на Англия. "Гражданите" поне временно превзеха върха в класирането, след като записаха разгромна победа с 6:0 в гостуването си на Уотфорд, пише "Спортал". Героят в мача отново бе звездата на гостите Серхио Агуеро, който се отчете с хеттрик - голове в 27-ата, 31-ата и 82-ата минута, а също така асистира за попадение на Габриел Жезус в 37-ата минута.

Другите голмайстори за гостите бяха Николас Отаменди, който се разписа в 63-ата минута, и Рахим Стърлинг, който вкара от дузпа в 89-ата минута. Мениджърът Пеп Гуардиола може да е доволен от формата на "гражданите".

С тази победа Манчестър Сити вече има 13 точки и излезе еднолично начело в таблицата. Това пък бе първо поражение за Уотфорд, който се намира на десетото място с 8 точки.