ГОРЕЩО
И КАМЪКЪТ СЕ ТОПИ: Адска жега и днес, живакът удря 38 градуса, 16 области с жълт код за опасни горещини (КАРТИ)
ГОРЕЩА ИНТРИГА: Десните скочиха на Асен Василев - предлагал Андрей Гюров на Бойко зад гърба им
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 60 години е задържан снощи в Районното управление на полицията в Дупница след подаден сигнал на телефон 112. Той е размахвал пистолет срещу движещите се автомобили от Дупница в посока Сапарева баня, пише struma.bg.
Той е застанал на кръстовището за Сапарева баня. Размахвал пистолета срещу всеки, преминаващ покрай него автомобил. В някои от колите имало и деца. Уплашен шофьор се обадил на тел. 112, като алармирал, че на пътя стои мъж и насочва оръжие срещу шофьорите.
Патрулка пристигнала на място и задържала мъжа. Пистолетът му е иззет. Изяснява се здравословното му състояние, има вероятност арестантът да е бил пиян.
препоръчано
САКАТЛЪК: Митрополит Йосиф изчезна в Ню Йорк, откриха го в болница (СНИМКА)
12641
преди 54 минути
Намериха опасен боеприпас край Белица, ще го обезвреждат
12990
преди 2 часа


