ГОРЕЩО
Министър Ефремова: Със законови промени се гарантира, че от 1 юли минималната пенсия ще се увеличи на 347,51 евро (СНИМКИ)
ДПС отбеляза 37 години от майските събития по време на т.нар. “Възродителен процес“ в Джебел (СНИМКИ)
ЩЕ СЕ ПОНИЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ? КЗК предложи 23 антикризисни мерки на пазара на горива
ВАЖНА СРЕЩА В МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ: Тристранката се разбра за минималната пенсия
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
64-годишен дупничанин се качи на покрива на къщата си да го ремонтира, подхлъзна се и падна от 5 метра височина. Настанен е в реанимация на общинската болница в Дупница.
препоръчано
Васил Котев се качил на покрива на двуетажната си къща да пренареди керемидите, които били разместени от извилата се буря предишния ден, разказва Struma.bg.
Подхлъзнал се на една греда и полетял от 5 метра височина.
От удара в земята Васил Котев е с три счупени ребра, едното от които се е забило в белия му дроб. От реанимацията на хирургично отделение съобщиха, че състоянието на пострадалия е стабилизирано и няма опасност за живота му, но лечението ще е продължително.
ЩЕ СЕ ПОНИЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ? КЗК предложи 23 антикризисни мерки на пазара на горива
8756
преди 54 минути


