BG EN

67-годишна бере душа след падане от колело

Инциденти

67-годишна бере душа след падане от колело

8696
на 30.07.2015
67-годишна бере душа след падане от колело
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

67-годишна жена от с. Батишница е настанена в интензивното отделение на русенската болница с опасност за живота. Тя е пострадала, след падане от велосипед, уточняват от полицията.

препоръчано

Инцидентът е станал около 10.30 часа в с.Батишница. Жената изгубила контрол над колелото, което  управлявала и паднала на пътното платно.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК