ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
68-годишна жена от Първомай е поредната жертва на нагли врачки, съобщава "Марица". Бабата се оплакала в полицията, че вчера, около 12 часа, е дала 300 лв на две мними магьоснички.
препоръчано
Те трябвало да извършат ритуал за премахване на тежка прокоба от дома й. След като взели парите обаче измамничките бързо-бързо духнали. Работата на разследващите по установяване авторките на измамата продължава.
Баба олекна с 5 300 лв от алоизмамници
8484
на 18.02.2016


