ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бивш служител на НАТО, работил в американската военна база Рамщайн в Германия, беше осъден на 7 години затвор за шпионаж, предаде Франс прес.
Шейсет и една годишният мъж, представен в медиите само като Манфред К., проникнал през март 2012 г. в сървър с поверителни сведения на базата, които прехвърлил в достъпна за всеки система. Освен това той записал данните на флашка. Осъденият се опитал да продаде после данните на чужди тайни служби и затова бил обвинен в предателство към родината.
Данните, които се оказали в ръцете на Манфред К., щели да позволят на вражеска страна да има достъп до тайната мрежа на алианса.
препоръчано
САМО В ПИК TV! Тръгва Шествието на семейството (НА ЖИВО)
11367
преди 53 минути
Никола Цолов може да замени Лиъм Лоусън във Формула 1
23132
преди 3 часа


