BG EN

71-годишен мотоциклетист е настанен в пловдивска болница след катастрофа

Инциденти

71-годишен мотоциклетист е настанен в пловдивска болница след катастрофа

9506
на 28.07.2025
71-годишен мотоциклетист е настанен в пловдивска болница след катастрофа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

71-годишен мотоциклетист е настанен в пловдивска болница, след като е самокатастрофирал в с. Чешнегирово. Сигналът за пътния инцидент бил подаден от лекарски екип около 09.50 ч. вчера в РУ-Първомай.

препоръчано

Според първоначалните данни, в резултат на спукана гума водачът е загубил управлението над мотоциклета и паднал на пътното платно. Работата по случая продължава от служители на РУ-Първомай.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК