BG EN

75-годишен загина на място след челен удар край Анево

Инциденти

75-годишен загина на място след челен удар край Анево

5482
на 20.07.2016
75-годишен загина на място след челен удар край Анево
Автор:   ПИК

Той се забил челно с автомобила си в идващ насреща Голф

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

75-годишен мъж загина на място, след като се блъсна челно с ладата си в идващ насреща му голф. Инцидентът е станал на пътя Анево – Кърнаре около 8.50 тази сутрин.

препоръчано

Все още не е ясно коя от двете коли е навлязла в насрещното движение, за да се стигне до сблъсъка. В колата на загиналия е пътувала и жена на 24 години, която е прегледана. Тя не е пострадала сериозно. Без травми е и шофьорът на голфа. Огледите на мястото продължават и в момента, затова и движението се пренасочва по обходен маршрут Карлово - Труд - магистрала "Тракия" и обратно,съобщи "Марица".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК