ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
77-годишен мъж е починал в апартамент в Благоевград, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Благоевград. На 25 август в УП „Дъбника” се е явила 70-годишната З.Н. от град Враца, която е заявила, че на 24 август в жилището й в град Враца е намерила в безпомощно състояние в банята мъжът - К.К. ма 77 години, с който живее на семейни начала.
препоръчано
Мъжът е транспортиран в болницата в град Враца. Поради моментното му здравословно състояние мъжът е бил в невъзможност да даде сведение и обяснения пред полицейските служители.
На 27 август, З.Н. се е обадила в Районно управление „Полиция”-Враца и съобщила, че К.К. е починал в семейното им жилище. Образувано е досъдебно производство.
Ето ги имената на депутатите от 52-я парламент
3165
преди 7 минути
51,11% е била избирателната активност на вота на 19 април
3361
преди 26 минути
ЛЮБОПИТНО! Ето с колко бие Радев на изборите в родното Славяново
57692
преди 1 часа
Ето какви субсидии ще получат партиите в Народното събрание
18496
преди 1 часа


