BG EN

78-годишен мъж от Лом стана жертва на телефонна измама със сумата от 4 000 лв.

Региони

78-годишен мъж от Лом стана жертва на телефонна измама със сумата от 4 000 лв.

6065
на 09.09.2015
78-годишен мъж от Лом стана жертва на телефонна измама със сумата от 4 000 лв.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

78-годишен мъж от Лом е станал жертва на телефонна измама със сумата от 4 000 лв., съобщиха от ОД на МВР-Монтана.

препоръчано

Вчера около 14.30 часа в Районно управление „Полиция”- Лом 78-годишен мъж с инициали Г.О. от гр. Лом е заявил, че същия ден между 12,00 часа и 12,30 часа е станал жертва на телефонна измама. Неизвестен позвънява на стационарния му телефон и след разговор с него го въвел в заблуждение, че са необходими 4 000 лв. за освобождаването на 10 климатика "Самсунг" от митницата "Брегово", заявени от племенницата му от Каварна.

Уговорили се в дома му да дойде представител на митницата за получаване на парите. По-късно същия ден пред дома на мъжа се явил непознат, около 40-годишен, с брада, с черна шапка с козирка на главата, на когото Г.О. предал уговорената сума от 4 000 лв., след което непознатият се оттеглил в неизвестна посока. По-късно възрастният мъж се свързал по телефона с племенницата си и разбрал, че е измамен. По случая работи РУ Лом.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК