BG EN

8 месеца затвор за "Божи наместник"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

8 месеца затвор за "Божи наместник"

12682
на 21.11.2017
8 месеца затвор за Божи наместник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж потроши стъклото на входната врата на ресторант „Пилето” в Пловдив и после обясни на извиканите на място охранители, че е Господ и не трябва да се бъркат в работата му. Пловдивският районен съд обаче не видя в случилото се Божия намеса и го прати за 8 месеца в затвора, съобщава "Марица".

препоръчано

На 29 октомври т. г. човекът, който има богато криминално минало, минавал покрай заведението. То не работело, защото било неделя. Без видима причина строшил стъклото, което привлякло вниманието на друг минувач. Той се приближил, за да попита какво става, и нарушителят му обяснил, че е полицай.

На ресторанта имало обява за набиране на персонал и възмутеният гражданин позвънил на дадения там телефон. Обяснил на собственика какво се е случило и той се обадил на охранителната фирма, с която работел. Когато дошли гардовете, мъжът, счупил стъклото, сменил версията кой е. „Вие не знаете кой съм аз! Аз съм Господ!”, изкрещял той по охранителите и се опитал да се нахвърли върху тях. След малко бил задържан от полицията.  

Назначената в хода на делото съдебнопсихиатрична експертиза показва, че мъжът не страда от психично заболяване и не се води на учет в Психодиспансера. Нанесените от него щети са за едва 41,90  лв., но заради многобройните му предходни осъждания присъдата е ефективна. Тя подлежи на обжалване пред Окръжния  съд.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК