ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
8 цивилни са загинали при боевете в Украйна през изминалото денонощие
3122
на 20.10.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осем цивилни са загинали, а други петима са ранени в резултат на боевете в Източна Украйна през последното денонощие, съобщава агенция РИА Новости, позовавайки се на представител на самопровъзгласилата се Донецка народна република. От там съобщават и за загуби и сред военнослужещите на Новорусия – четирима загинали и 11 ранени.
По данни на ДНР, украинските сили са нарушили примирието най-малко 25 пъти. На обстрел са били подложени няколко квартала на Донецк, Савеливка и ж.п. гарата Байрачки. Освен това, правителствените сили са атакували с танкове и бронетранспортьори населеното място Смелое, пише агенция "Фокус".
препоръчано
Данъчни тръгват на проверки по плажовете в Кипър
1009
преди 8 минути
Германка роди близнаци за трети пореден път
5091
преди 1 часа
Турската брегова охрана залови 34 мигранти във водите на Егейско море
3491
преди 2 часа
НОВО 20! Тръм отменя насрочените за тази вечер удари срещу Иран
8944
преди 2 часа


