ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
80% от британците биха предпочели да излизат с колега. Според 2000 анкетирани мъже и жени много по-лесно е да впечатлиш някого на работното място. Но 73% от жените, не се задоволяват просто с колега, а избират мъж на по-ръководен пост. 61 на сто от тях намират мъжете за по-привлекателни, ако заемат по-висок пост в службата, пише БГНЕС.
препоръчано
От друга страна по-голямата част от мъжете биха предпочели флирт с по-млад член на екипа. 80% от господата признават, че се заглеждат по облеклото на колежките си, особено ако е провокативно. Но това определено отвлича вниманието от работата. 3/4 от момчетата казват, че не могат да се съсредоточат, когато обектът на техните чувства е наоколо.
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
46558
на 09.06.2026
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
49686
на 08.06.2026


