ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ИНТРИГА: Десните скочиха на Асен Василев - предлагал Андрей Гюров на Бойко зад гърба им
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПСИХОЛОГ: "Децата садисти" ПОНИКНАХА, докато се радвахме за ловците на педофили
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В навечерието на своята 80-годишнина варненката Пенка Балева отново скочи с парашут. На спортното летище в Монтана тя направи 14-тия си тандемен скок от 3 400 метра височина. Посвети го на всички българи, които живеят в и извън пределите на Родината, и на любимите й градове Варна и Дряново.
препоръчано
След скока тя заяви: "Щастлива съм, че послучай моята 80-годишнина мога да изпратя послание до всички хора, които имат сетива за проявите на воля и дух и оценяват екстремните спортове, когато са съобразени с възрастта и здравословното състояние.Радостна съм, че правя този скок точно в навечерието на най-българския празник – 24 май, и се гордея, че съм българка!"
свързани новини
81-годишна баба скочи с парашут край Монтана
6225
на 27.05.2013


