ГОРЕЩО
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
Слави проговори след оставката на кабинета, обърна се специално към Ивайло Мирчев: Ние, чалгарите, сме като котките – имаме по 9 живота. Аз моите още не съм ги изразходил
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за ареста на шефа на 5-то РУ! Пламен Максимов и колегите му са заподозрени в схема, свързана с наркотрафик
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22 са жертвите на самоубийства в Русенско от началото на тази година. Общо 80 души са направили опит да сложат край на живота си. Данните съобщи заместник-директорът на Регионалната здравна инспекция д-р Никола Събев на заседание на областната комисия по здравеопазване, предаде Дарик.
По думите му пикът на опитите за самоубийства в региона е бил през 2009 г. като най-много те са били през месеците март и юли.
Най-често на живота си посягат млади хора на възраст между 20 и 39 години. Според анализа избора да сложат край на живота си правят основно самотни или хора с тежки здравословни проблеми.
препоръчано
Топлофикация Русе е най-модерната в България
8937
преди 3 часа
Намалена e видимостта по част от АМ „Тракия“
5447
преди 6 часа
Операцията по изтегляне на танкера „Кайрос“ започва утре
11878
преди 17 часа


