ГОРЕЩО
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 86 години е с опасност за живота след като е била блъсната от лек автомобил в Шумен. Произшествието е станало около 9:50 часа на 31 октомври сутринта на ул.“Панайот Волов“ в града.
препоръчано
Водач на лек автомобил "Рено Сценик" ударил по непредпазливост жена, пресичаща платното за движение на място, което не било обозначено с пешеходна пътека. Пострадалата жена e откарана с екип на ЦСМП- Шумен в болнично заведение. След преглед в МБАЛ- Шумен са установени фрактури на черепа, на носа и на ребра вляво и вдясно.
Водачът е тестван за алкохол и пробата е отрицателна. Образувано е досъдебно производство.
Мъж е тежко ранен при катастрофа с две коли в Козлодуй
12131
преди 16 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Мъртъв е падналият под Вихрен планинар
57662
преди 17 часа
Тече акция по спасяването на хлътнал в пропаст под Вихрен планинар
11564
преди 18 часа
Шофьор с положителна проба за наркотик блъсна мъж на пешеходна пътека
13734
на 19.12.2025


